Obserwatorzy

wtorek, 2 kwietnia 2013

Święta święta i po świętach

Witajcie:) Jak wam minęły święta? Mi bardzo dobrze, ale (jak zwykle) za szybko:) Pogoda nieźle z nas zażartowała i tak mamy zimę w kwietniu;) Śnieg śniegiem, ale ja już chcę wiosnę!

Dziś pokażę wam moje świąteczne zdobienie. Nie będzie jajeczek, zajączków, baranków... będą za to kwiatki, suszone kwiatki:) Kupione jakiś czas temu w jakimś sklepie. Ale o tym za chwilę:)

 Kwiatki są w żółtym, moim ulubionym kolorze. W zestawie było ich dziesięć. Szkoda, że nie było chociaż jednego zapasowego, bo niektóre z nich się ukruszyły. Nie miałam z nimi większych problemów, łatwo się przyklejały do paznokcia. Całość utrwaliłam bezbarwnym lakierem. Do kwiatków dorysowałam łodygi i dodałam srebrnego brokatu. Co o tym sądzicie?


Na koniec chciałam powiedzieć, że w najbliższym czasie będę rzadziej pojawiać się na blogu, dodawać posty i zaglądać na wasze blogi. Mam nadzieję, że pojawi się przynajmniej jeden wpis na tydzień. Matura się zbliża wielkimi krokami, trzeba się wziąć za naukę:D

Pozdrawiam:)

5 komentarzy:

  1. Jeszcze nigdy nie widziałam takich maleńkich suszonych kwiatków...
    Wyraźniejsze zdjęcia poproszę :)

    OdpowiedzUsuń

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Za każdy komentarz bardzo dziękuję, są dla mnie bardzo ważne. Jeżeli blog Ci się spodobał, zapraszam do obserwacji. Nie musisz zostawiać linków do swojego bloga,, zostaw po sobie ślad, a na pewno do Ciebie zajrzę.

Pozdrawiam:)