Obserwatorzy

wtorek, 2 kwietnia 2013

Święta święta i po świętach

Witajcie:) Jak wam minęły święta? Mi bardzo dobrze, ale (jak zwykle) za szybko:) Pogoda nieźle z nas zażartowała i tak mamy zimę w kwietniu;) Śnieg śniegiem, ale ja już chcę wiosnę!

Dziś pokażę wam moje świąteczne zdobienie. Nie będzie jajeczek, zajączków, baranków... będą za to kwiatki, suszone kwiatki:) Kupione jakiś czas temu w jakimś sklepie. Ale o tym za chwilę:)

 Kwiatki są w żółtym, moim ulubionym kolorze. W zestawie było ich dziesięć. Szkoda, że nie było chociaż jednego zapasowego, bo niektóre z nich się ukruszyły. Nie miałam z nimi większych problemów, łatwo się przyklejały do paznokcia. Całość utrwaliłam bezbarwnym lakierem. Do kwiatków dorysowałam łodygi i dodałam srebrnego brokatu. Co o tym sądzicie?


Na koniec chciałam powiedzieć, że w najbliższym czasie będę rzadziej pojawiać się na blogu, dodawać posty i zaglądać na wasze blogi. Mam nadzieję, że pojawi się przynajmniej jeden wpis na tydzień. Matura się zbliża wielkimi krokami, trzeba się wziąć za naukę:D

Pozdrawiam:)

5 komentarzy:

  1. Jeszcze nigdy nie widziałam takich maleńkich suszonych kwiatków...
    Wyraźniejsze zdjęcia poproszę :)

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz bardzo dziękuję, są dla mnie bardzo ważne. Jeżeli blog Ci się spodobał, zapraszam do obserwacji. Nie musisz zostawiać linków do swojego bloga,, zostaw po sobie ślad, a na pewno do Ciebie zajrzę.

Pozdrawiam:)