Obserwatorzy

niedziela, 31 lipca 2016

Bal wszystkich świętych - wyzwanie

Cześć, u Was też tak gorąco? :)  Nie wiem czy wcześniej mówiłam, ale biorę udział w wyzwaniu  na http://www.kociolekrozmaitosci.pl/. To już trzeci tydzień tego wyzwania, a ja dopiero wrzucam pierwszy post ze zdobieniem. Ale to dlatego, że z pierwszym tygodniem nie zdążyłam, a drugi to tylko gradient w czarnej wersji :)

Tematem tego tygodnia jest Bal wszystkich świętych Budki Suflera. A jak bal to oczywiście złoty sypie się kurz :) U mnie całkiem sporo się go posypało :)


 I bez brokatu

 
Bazą jest tu lakier Bell Hypoallergenic nr 046, który pokazywałam w tym poście. Pewnie lepiej by się sprawdził biały lakier, ale niestety już mi się skończył.  Rolę kurzu spełnia Lakier Wibo Wow effect matte glitters czyli matowy top z płatkami brokatu nr 1 :) Mat mi tu nie pasował, więc na koniec paznokcie pokryłam topem Sally Hansen.   


Tu wersja ze złotym kurzem ;) Jest to zwykły złoty brokat. Sypki, nie malowałam dłoni lakierem :D Na stronie z podsumowaniem tygodnia czyli tutaj można głosować na najlepsze prace z danego tygodnia. Są tam nie tylko na zdobienie paznokci, ale także piękne makijaże. Zajrzyjcie w wolnej chwili :)

Pozdrawiam serdecznie :)


6 komentarzy:

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Za każdy komentarz bardzo dziękuję, są dla mnie bardzo ważne. Jeżeli blog Ci się spodobał, zapraszam do obserwacji. Nie musisz zostawiać linków do swojego bloga,, zostaw po sobie ślad, a na pewno do Ciebie zajrzę.

Pozdrawiam:)