Obserwatorzy

niedziela, 31 lipca 2016

Bal wszystkich świętych - wyzwanie

Cześć, u Was też tak gorąco? :)  Nie wiem czy wcześniej mówiłam, ale biorę udział w wyzwaniu  na http://www.kociolekrozmaitosci.pl/. To już trzeci tydzień tego wyzwania, a ja dopiero wrzucam pierwszy post ze zdobieniem. Ale to dlatego, że z pierwszym tygodniem nie zdążyłam, a drugi to tylko gradient w czarnej wersji :)

Tematem tego tygodnia jest Bal wszystkich świętych Budki Suflera. A jak bal to oczywiście złoty sypie się kurz :) U mnie całkiem sporo się go posypało :)


 I bez brokatu

 
Bazą jest tu lakier Bell Hypoallergenic nr 046, który pokazywałam w tym poście. Pewnie lepiej by się sprawdził biały lakier, ale niestety już mi się skończył.  Rolę kurzu spełnia Lakier Wibo Wow effect matte glitters czyli matowy top z płatkami brokatu nr 1 :) Mat mi tu nie pasował, więc na koniec paznokcie pokryłam topem Sally Hansen.   


Tu wersja ze złotym kurzem ;) Jest to zwykły złoty brokat. Sypki, nie malowałam dłoni lakierem :D Na stronie z podsumowaniem tygodnia czyli tutaj można głosować na najlepsze prace z danego tygodnia. Są tam nie tylko na zdobienie paznokci, ale także piękne makijaże. Zajrzyjcie w wolnej chwili :)

Pozdrawiam serdecznie :)


6 komentarzy:

Za każdy komentarz bardzo dziękuję, są dla mnie bardzo ważne. Jeżeli blog Ci się spodobał, zapraszam do obserwacji. Nie musisz zostawiać linków do swojego bloga,, zostaw po sobie ślad, a na pewno do Ciebie zajrzę.

Pozdrawiam:)