Obserwatorzy

sobota, 13 grudnia 2014

Donegal Nail Art Sticker, czyli...

po prostu naklejki na paznokcie :) Dawno dawno temu, jak jeszcze było ciepło w małej drogerii kupiłam zestaw naklejek. I właśnie dziś zdecydowałam się je pokazać :) Są to naklejki Donegal. Mamy tu cztery zestawy: Poker x2, Marine Boy oraz Chess.
Te które wybrałam są dość małe, więc na dłuższych paznokciach mogą zginąć. Ja wykorzystałam okazję, ze swoje musiałam akurat skrócić. Początkowe tło było białe (Safari) jednak potem zdecydowałam się dodać szare cienie. Na wierzch top z Miss Sporty. Całość może nie powala, ale kilka osób zwróciło na nie uwagę :)


A wracając do samych naklejek, naklejało się dosyć dobrze, tylko jedna mi się zrolowała niestety i musiałam sama wzorek namalować. Szkoda, że każdy zestaw to tylko 10 naklejek i nie ma nic w zapasie. Ale następnym razem, mam nadzieję, pójdzie mi lepiej :) Jeżeli chodzi o trwałość, zmyłam po 5 dniach, ale to ze względu na lakier, naklejki były w dobrym stanie. Przy zmywaniu było ciężko, lakier się zmył, a nad nimi  musiałam trochę dłużej posiedzieć. Cena takiego zestawu to 4,50. Widziałam, że były jeszcze inne wzory i myślę, że jeszcze kiedyś się po nie wybiorę :)
I jeszcze na koniec instrukcja :
 Pozdrawiam :)

5 komentarzy:

 1. Bardzo fajne: ) chętnie zobaczę ten marynarski wzorek przy innym zdobieniu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjdzie na niego czas :) Pewnie nie tak szybko, bo teraz będą dominowały zdobienia zimowe :)

   Usuń
 2. Takie naklejki to dobry pomysł na szybkie i efektowne mani :-) Bardzo mi się podoba :-)

  OdpowiedzUsuń

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Za każdy komentarz bardzo dziękuję, są dla mnie bardzo ważne. Jeżeli blog Ci się spodobał, zapraszam do obserwacji. Nie musisz zostawiać linków do swojego bloga,, zostaw po sobie ślad, a na pewno do Ciebie zajrzę.

Pozdrawiam:)