Obserwatorzy

wtorek, 22 września 2015

Paznokciowe niezbędniki: zmywacz

Cześć :) Dziś opowiem wam o kolejnym paznokciowym niezbędniku, dziś będzie to zmywacz :) Moim ulubieńcem z tej kategorii jest zmywacz Isana z Rossmanna. Ale się zrymowało :)


Jest to zmywacz do paznokci o migdałowym zapachu z olejkiem pielęgnacyjnym, więc ma za zadanie nie tylko usuwać lakier, ale również pielęgnować nasze paznokcie. I to właśnie robi :) Doskonale sobie radzi ze zwykłymi lakierami, ale też z piaskami czy różnymi lakierami z dodatkami, brokatem itp. Nie wysusza skórek, nie podrażnia. Zapach jest delikatny, nie tak drażniący jak inne zmywacze, które miałam okazję testować.

Kolejne plusy to na pewno dostępność, można go kupić w każdym Rossmannie. Mamy do wyboru 2 pojemności: małą (125ml) za 3.99 zł i dużą (250ml) za 6.99 zł. Cena jest więc bardzo korzystna, często też można trafić na promocję. Ja zawsze kupuję ten większy i wystarcza mi na kilka miesięcy. Korzystają również z niego moja mama i siostra :) Jest bardzo wydajny, niewielka ilość wystarcza na zmycie wszystkich paznokci.

Zwykle zmywam lakier tak, że wylewam trochę zmywacza na wacik, dociskam do paznokcia, czekam chwilę i wszystko ścieram. Chyba wiecie o co chodzi :) Zazwyczaj na wszystkie paznokcie potrzebuję 2-3 waciki. Zależy też jaki lakier zmywam, do ciemnych i brokatów potrzeba trochę więcej :)

Wersja której ja używam (czyli zielona) zawiera aceton, ale jest także dostępna wersja bez acetonu (różowa).

Jedyną wadą, jakiej można się doszukać, jest brak jakiegoś dozownika, który ograniczyłby wylewanie zmywacza. Jednak dla nie mnie jest to jakiś duży problem.

Macie go, a może miałyście? A może macie innych ulubieńców z tej kategorii? :)

Pozdrawiam :D

4 komentarze:

 1. Ja go bardzo lubię :) Radzi sobie ze wszystkimi lakierami i jest bardzo wydajny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój ulubiony zmywacz :) Najlepszy jaki do tej pory miałam okazję używać :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że mamy podobne zdanie na jego temat :)

  OdpowiedzUsuń

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Za każdy komentarz bardzo dziękuję, są dla mnie bardzo ważne. Jeżeli blog Ci się spodobał, zapraszam do obserwacji. Nie musisz zostawiać linków do swojego bloga,, zostaw po sobie ślad, a na pewno do Ciebie zajrzę.

Pozdrawiam:)