Obserwatorzy

sobota, 26 września 2015

Nowości z Wibo

Cześć :) Dziś kolejne nowości z Wibo. W tym poście--> klik  pokazywałam lakier z serii Glossy Manicure z Wibo, przepiękny słoneczny lakier. Dziś kolejny lakier z tej serii, a także nowość z serii Gold Line.

Wibo Glossy Manicure nr 7
Wibo Gold Line nr 29


O lakierze Glossy nie będę dużo pisała, wszystko na jego temat powiedziałam w poprzednim poście :) Tak w skrócie, fajny lakier, ma dobre krycie- 2 warstwy wystarczą, długo się utrzymuje (ok. 5 dni), przystępna cena. Dla mnie jest troszkę za gęsty, przez co trudniej się maluje. Kolor prześliczny :)

Drugi lakier to Wibo Gold Line nr 29, kolor, który skradł moje serce :) Jak dla mnie jest przepiękny, głęboki kolor, który mocno się błyszczy. Dużo bardziej od serii Glossy, chociaż teoretycznie to ona powinna mieć większy połysk :)

Ten lakier jest trochę rzadszy, bardziej lejący, dzięki czemu łatwiej się nim maluje. Kupiłam go również w Lidlu za 4.99 zł, więc cena także atrakcyjna. Ale żeby nie było tak idealnie, ten lakier ma dość dużą wadę - słabe krycie. Do całkowitego krycia potrzebne są minimum 3 warstwy. Gdyby nie to, lakier byłby moim ulubieńcem. Ale i tak będę go często używać, ten kolor przebija wszystko :)Podobają Wam się te kolory? Miałyście może te lakiery, co o nich sądzicie?
Pozdrawiam :)

4 komentarze:

Za każdy komentarz bardzo dziękuję, są dla mnie bardzo ważne. Jeżeli blog Ci się spodobał, zapraszam do obserwacji. Nie musisz zostawiać linków do swojego bloga,, zostaw po sobie ślad, a na pewno do Ciebie zajrzę.

Pozdrawiam:)