Obserwatorzy

sobota, 26 września 2015

Nowości z Wibo

Cześć :) Dziś kolejne nowości z Wibo. W tym poście--> klik  pokazywałam lakier z serii Glossy Manicure z Wibo, przepiękny słoneczny lakier. Dziś kolejny lakier z tej serii, a także nowość z serii Gold Line.

Wibo Glossy Manicure nr 7
Wibo Gold Line nr 29


O lakierze Glossy nie będę dużo pisała, wszystko na jego temat powiedziałam w poprzednim poście :) Tak w skrócie, fajny lakier, ma dobre krycie- 2 warstwy wystarczą, długo się utrzymuje (ok. 5 dni), przystępna cena. Dla mnie jest troszkę za gęsty, przez co trudniej się maluje. Kolor prześliczny :)

Drugi lakier to Wibo Gold Line nr 29, kolor, który skradł moje serce :) Jak dla mnie jest przepiękny, głęboki kolor, który mocno się błyszczy. Dużo bardziej od serii Glossy, chociaż teoretycznie to ona powinna mieć większy połysk :)

Ten lakier jest trochę rzadszy, bardziej lejący, dzięki czemu łatwiej się nim maluje. Kupiłam go również w Lidlu za 4.99 zł, więc cena także atrakcyjna. Ale żeby nie było tak idealnie, ten lakier ma dość dużą wadę - słabe krycie. Do całkowitego krycia potrzebne są minimum 3 warstwy. Gdyby nie to, lakier byłby moim ulubieńcem. Ale i tak będę go często używać, ten kolor przebija wszystko :)Podobają Wam się te kolory? Miałyście może te lakiery, co o nich sądzicie?
Pozdrawiam :)

4 komentarze:

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Za każdy komentarz bardzo dziękuję, są dla mnie bardzo ważne. Jeżeli blog Ci się spodobał, zapraszam do obserwacji. Nie musisz zostawiać linków do swojego bloga,, zostaw po sobie ślad, a na pewno do Ciebie zajrzę.

Pozdrawiam:)