Obserwatorzy

niedziela, 25 października 2015

Wibo Gold Line nr 26 + tasiemka

Cześć :) Dziś zdobienie z wykorzystaniem mojego najnowszego nabytku, o którym wspominałam w poprzednim poście - lakiery Wibo Gold Line nr 26. Jest to przepiękny kolor czerwonego wina lub bordo (jak kto woli) idealny na jesień :) W ostatnim czasie pokazywałam inne lakiery z tej serii -->klik. Co jakiś czas pojawiają się w Lidlu i zawsze wybieram sobie jakiś kolorek. Po prostu uwielbiam te lakiery :)

Dzisiejsze zdobienie to połączenie Lakierów Wibo Gold Line nr 26 i Wibo Glossy Manicure nr 4 (więcej o nim) oraz tasiemki do zdobień.

 Kilka razy próbowałam już ozdobić paznokcie za pomocą tasiemki, ale nie zawsze wychodziło tak, jak chciałam. Metodą prób i błędów udało mi się w końcu osiągnąć zamierzony efekt. Jak już się uda mamy nieograniczone możliwości w łączeniu kolorów i ułożeń tasiemki :)
Miłego dnia!

2 komentarze:

  1. ja nie mam cierpliwości do tasiemek, tyle razy już próbowałam, nigdy mi się nie udało tak, jakbym tego chciała, więc się poddałam ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. też tak miałam! Nie wychodziło mi, więc to zostawiłam. Po jakimś czasie znowu spróbowałam i coś tam wyszło :) Może spróbuj za jakiś czas :)

    OdpowiedzUsuń

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Za każdy komentarz bardzo dziękuję, są dla mnie bardzo ważne. Jeżeli blog Ci się spodobał, zapraszam do obserwacji. Nie musisz zostawiać linków do swojego bloga,, zostaw po sobie ślad, a na pewno do Ciebie zajrzę.

Pozdrawiam:)