Obserwatorzy

niedziela, 6 grudnia 2015

Zbiorowe Malowanie III - Andrzejki

Hejka :) Dziś Mikołajki, a u mnie zamiast zdobienia mikołajowego zdobienie andrzejkowe :) Znowu żyję w niedoczasie, i prawie zapomniałam, że biorę udział w III edycji Zbiorowego Malowania :)  


Wszystkie informacje o akcji, możecie znaleźć TUTAJ.  W skrócie chodzi o to, że organizatorka, czyli Alina z bloga http://lilang-baso.blogspot.com/, co tydzień wrzuca inspiracje związane z ustalonymi wcześniej tematami tygodnia. Proste? Proste :)

Tematem pierwszego tygodnia są Andrzejki. inspiracja do tego zdobienia był przepiękny makijaż oka - czarno-złoto-niebieski, cudo!


Mamy tu pomieszanie z poplątaniem mojego (ostatnio) ulubionego lakieru Gold Line 29 oraz mojego ulubionego złotego lakieru Miyo 531. 

Może to przypominać rozlany wosk, wzory na maskach lub jak powiedziała moja mama turecki dywan :) Ocenę pozostawiam Wam :)
 To tyle na dziś. Miłego dnia! :)

2 komentarze:

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Za każdy komentarz bardzo dziękuję, są dla mnie bardzo ważne. Jeżeli blog Ci się spodobał, zapraszam do obserwacji. Nie musisz zostawiać linków do swojego bloga,, zostaw po sobie ślad, a na pewno do Ciebie zajrzę.

Pozdrawiam:)