Obserwatorzy

piątek, 30 listopada 2012

Konkurs "Wild Thing"

U Elizbeth Harmony. Co prawda konkurs był ogłoszony 23.10, czyli było mnóstwo czasu, oczywiście zdecydowałam się wziąć udział:). Jednak nie wiem dlaczego, ubzdurałam sobie, że mam czas do końca tego roku i o mało nie przegapiłam terminu:) No ale do rzeczy:) To pierwszy taki konkurs w którym biorę udział. Mam nadzieję, że będą jeszcze inne konkursy, w których będę mogła wziąć udział, bo to fajna sprawa:)
 Przygotowałam kilka stylizacji:)


Na początek po prostu Wild Thing


 Dla mnie Wild Thing to nie tylko dzikie zwierzęta. Dzikie, nieokiełznane, wolne, nieprzewidywalne są także żywioły. Wybrałam ogień i wodę, które od zawsze ze sobą rywalizują.

 Na koniec Dzika Afryka i jaszczureczka :)Mam nadzieję, że prace się podobały:) Jestem całkiem zadowolona z efektu, chociaż wiadomo, ze zawsze mogło być lepiej:)

Pozdrawiam(:

1 komentarz:

  1. hej. :) zmieniłam zasady mojego konkursu i usunęłam dotychczasowe zgłoszenia. proszę o zapisanie się do konkursu jeszcze raz.

    OdpowiedzUsuń

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Za każdy komentarz bardzo dziękuję, są dla mnie bardzo ważne. Jeżeli blog Ci się spodobał, zapraszam do obserwacji. Nie musisz zostawiać linków do swojego bloga,, zostaw po sobie ślad, a na pewno do Ciebie zajrzę.

Pozdrawiam:)