Obserwatorzy

niedziela, 10 lutego 2013

Pajęczynki

Cześć:)
Dzisiaj chciałam zaprezentować zdobienie, które pewnego czasy wykonywałam bardzo często i można powiedzieć, że to moje pierwsze, bardziej skomplikowane zdobienie:) Tak naprawdę jest bardzo proste, ale od tego wszystko się zaczęło:) Chodzi mi o robienie pajęczynek na paznokciach, czyli po prostu rozciąganiu, rozmywaniu mokrego jeszcze lakieru za pomocą igły, szpilki czy czegoś takiego. Proste? Proste! Lakiery możemy rozmywać w dowolne wzory, co daje nam ogromne pole do popisu:)


Jak widać, często wykorzystuję ten wzorek. Fajnie wygląda i zajmuje to tylko chwilkę. Musimy jedynie uważać, żeby nie zebrać za dużo lakieru. Wtedy powstaną rysy, będzie widać płytkę paznokcia, co nie wygląda najlepiej, ale to kwestia wprawy. Im więcej się ćwiczy, tym jest łatwiej i wychodzą ładniejsze wzory:)

Jutro wracam do codzienności, koniec ferii:(
Pozdrawiam:)

2 komentarze:

  1. świetny jest ten wzór :) za każdym razem wychodzi inaczej- daje wiele możliwości!

    OdpowiedzUsuń

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Za każdy komentarz bardzo dziękuję, są dla mnie bardzo ważne. Jeżeli blog Ci się spodobał, zapraszam do obserwacji. Nie musisz zostawiać linków do swojego bloga,, zostaw po sobie ślad, a na pewno do Ciebie zajrzę.

Pozdrawiam:)