Obserwatorzy

czwartek, 12 lutego 2015

Liebster Blog Award

Cześć :) Dziś trochę gadaniny ponieważ zostałam nominowania do Liebster Blog Award. Z czego bardzo się cieszę, tym bardziej, że jest to już moja trzecia nominacja :) Zostałam nominowana przez Kasię, za co bardzo dziękuję :) Jej bloga możecie znaleźć TUTAJ . Warto zajrzeć bo tworzy niesamowite rzeczy :)


 Linki do poprzednich wpisów o Liebster Blog:   i   2  :)


,,Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę" Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował."

Tym bardziej jest mi miło, że ktoś tu jednak zagląda i docenia to, co robię :)

Nie przedłużając, pytania od Kasi :)

1. Co skłoniło Cię do założenia bloga?
Chęć pokazania tego co robię i uczenia się nowych rzeczy :) Ten pomysł długo chodził mi po głowie, ale ciągle to odkładałam, aż pewnego dnia po prostu założyłam sobie konto na blogerze :)
 
2. Dlaczego wybrałaś właśnie taką tematykę?
 Po prostu bardzo to lubię :)
 
3. Czy to Twój pierwszy blog?
Pierwszy i myślę, że ostatni :)

4. Co myślisz na temat współprac blogerek z różnymi firmami oraz reklam?
 A niech sobie współpracują, nic mi do tego :) Ale bez takiego wychwalania danej firmy, promowania jej na siłę bo trochę mnie wkurza takie podejście.

5. Post, z którego jesteś najbardziej dumna lub najbliższy Twemu sercu.
 Nie wiem, trudno powiedzieć. Nawet przejrzałam wszystko, co wstawiłam ale nie umiem wybrać :) Jestem dumna ze wszystkich razem i z każdego po kolei :)
 
6. Czy spotkały Cię kiedyś jakieś negatywne doświaczenia związane z blogiem?
chyba nie


7. Czy pisanie postów wprowadziło jakieś szczególne zmiany w Twoim życiu?
 Raczej nie, fotki i tak robiłam do prywatnego archiwum, tyle co potrzebuję więcej czasu, żeby pisać posty, ale to nie jest wielka zmiana
 
8. O czym nigdy nie napisałabyś posta?
Blog jest o tematyce paznokciowej i tego się trzymam :) Zwykle nie piszę na inne tematy :)
 
9. O czym najbardziej lubisz pisać?
O zdobieniach, wiadomo :D
 
10. Czy znalazłaś w blogosferze autorki/autorów, którzy wywarli na Tobie szczególne wrażenie?
 Oj tak , sporo :) Nie będę wymieniać bo jest ich sporo, ale jak patrzę na zdobienie niektórych dziewczyn, to jestem pod wielkim wrażeniem i ja się przy nich mogę schować :) Szczerze podziwiam :)

11. Czy gdyby osoba, której szczerze nie znosisz prowadziła poczytnego bloga, śledziłabyś go?
Nie wiem, jeżeli by mnie zainteresował to czemu nie?  :P


Uff, to już wszystko :) Nikogo nie nominuję, ale jeżeli ktoś miałby ochotę odpowiedzieć na moje pytania zapraszam do pierwszego posta o tym wyróżnieniu ---> tutaj

1 komentarz:

Za każdy komentarz bardzo dziękuję, są dla mnie bardzo ważne. Jeżeli blog Ci się spodobał, zapraszam do obserwacji. Nie musisz zostawiać linków do swojego bloga,, zostaw po sobie ślad, a na pewno do Ciebie zajrzę.

Pozdrawiam:)