Obserwatorzy

czwartek, 25 lutego 2016

Joko Circus 002

Cześć :) Dziś kilka słów o lakierze Joko Circus nr 002, który dostałam od Aliny, jako nagrodę za udział w Zbiorowym Malowaniu. jest to lakier, który od razu mnie zachwycił i musiałam go wypróbować :)

Jest to przepiękny kolorek, niebieski z licznymi drobinkami m.in. srebrne, żółte, zielone, różowe, niebieskie... ślicznie się mienią, zwłaszcza w słońcu. Lakier sam w sobie nie ma dużego krycia, 2 warstwy nie wystarczają, więc pod spód dałam jasnoniebieski lakier Safari, żeby trochę podbił ten kolor.
 Lakier przez dużą zawartość drobinek nie rozporwadza się tak łatwo, ale nie jest to też bardzo uciążliwe. Trwałość przyzwoita, stare końcówki po chyba 2 dniach. Zmywanie, jak to z brokatowymi lakierami bywa, problematyczne, dlatego użyłam metody foliowej. Jeżeli jeszcze jej nie znacie zapraszam na ten post --> klik Moje trio czyli Joko Circus 002, Safari bez numerka i top Miss Sporty.
 Na zdjęciach trudno mi było oddać cały urok tego lakieru i nie widać, jak ślicznie się mieni, ale wierzcie mi na słowo, że tak jest :) Myślę, że ten lakier będzie idealny na lato/ I chociaż rzadko noszę tylko jeden lakier, tak ten nie potrzebuje towarzystwa :)

Pozdrawiam :)5 komentarzy:

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Za każdy komentarz bardzo dziękuję, są dla mnie bardzo ważne. Jeżeli blog Ci się spodobał, zapraszam do obserwacji. Nie musisz zostawiać linków do swojego bloga,, zostaw po sobie ślad, a na pewno do Ciebie zajrzę.

Pozdrawiam:)