Obserwatorzy

wtorek, 2 października 2012

Chmurkowoooo + mini recenzja

To zdobienie przypomina mi pochmurne niebo. Może gdyby lakier bazowy był jaśniejszy lepiej by to wyglądało, ale mi się tak bardzo podoba. Lubię łączyć jasne i ciemne lakiery. Zdobienie jest jak zwykle bardzo proste: malujemy paznokcie wybranym kolorem, potem innym robimy dowolne plamki. Wygląda to mniej więcej tak:

Jak uzyskać efekt rozmazania?
Jest kilka sposobów: można tylko lakierem, ale wtedy trzeba uważać żeby nie były za grube, można użyć też gąbki, tak jak w przypadku ombre. Ja tak zrobiłam. Niewielką ilość lakieru na gąbkę i delikatne docisnąć do paznokcia, tylko lakier bazowy musi być już suchy:)


Jako lakier bazowy użyłam lakieru Miyo mini drops nr 63 inkberry. Kolor jest piękny, mocny intensywny granat. Chociaż trochę inaczej wygląda w buteleczce niż na paznokciu. Szybko schnie, 2 warstwy wystarczą by pokryć cały paznokieć, nie odpryskuje, długo się utrzymuje, u mnie około 5 dni (z odżywką Eveline o której niedługo powiem kilka słów) Jest tani, ja zapłaciłam niecałe 4 zł. Jest to mój pierwszy lakier Miyo i jestem z niego bardzo zadowolona, na pewno kupię też inne kolory:)

Pozdrawiam:)


2 komentarze:

  1. Super pomysł! Jak uzyskać efekt takiego "rozmazania"?Tylko pędzelkiem?

    OdpowiedzUsuń
  2. zapomniałam o tym, już poprawiam post:)

    OdpowiedzUsuń

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Za każdy komentarz bardzo dziękuję, są dla mnie bardzo ważne. Jeżeli blog Ci się spodobał, zapraszam do obserwacji. Nie musisz zostawiać linków do swojego bloga,, zostaw po sobie ślad, a na pewno do Ciebie zajrzę.

Pozdrawiam:)