Obserwatorzy

wtorek, 2 października 2012

Chmurkowoooo + mini recenzja

To zdobienie przypomina mi pochmurne niebo. Może gdyby lakier bazowy był jaśniejszy lepiej by to wyglądało, ale mi się tak bardzo podoba. Lubię łączyć jasne i ciemne lakiery. Zdobienie jest jak zwykle bardzo proste: malujemy paznokcie wybranym kolorem, potem innym robimy dowolne plamki. Wygląda to mniej więcej tak:

Jak uzyskać efekt rozmazania?
Jest kilka sposobów: można tylko lakierem, ale wtedy trzeba uważać żeby nie były za grube, można użyć też gąbki, tak jak w przypadku ombre. Ja tak zrobiłam. Niewielką ilość lakieru na gąbkę i delikatne docisnąć do paznokcia, tylko lakier bazowy musi być już suchy:)


Jako lakier bazowy użyłam lakieru Miyo mini drops nr 63 inkberry. Kolor jest piękny, mocny intensywny granat. Chociaż trochę inaczej wygląda w buteleczce niż na paznokciu. Szybko schnie, 2 warstwy wystarczą by pokryć cały paznokieć, nie odpryskuje, długo się utrzymuje, u mnie około 5 dni (z odżywką Eveline o której niedługo powiem kilka słów) Jest tani, ja zapłaciłam niecałe 4 zł. Jest to mój pierwszy lakier Miyo i jestem z niego bardzo zadowolona, na pewno kupię też inne kolory:)

Pozdrawiam:)


2 komentarze:

  1. Super pomysł! Jak uzyskać efekt takiego "rozmazania"?Tylko pędzelkiem?

    OdpowiedzUsuń
  2. zapomniałam o tym, już poprawiam post:)

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz bardzo dziękuję, są dla mnie bardzo ważne. Jeżeli blog Ci się spodobał, zapraszam do obserwacji. Nie musisz zostawiać linków do swojego bloga,, zostaw po sobie ślad, a na pewno do Ciebie zajrzę.

Pozdrawiam:)