Obserwatorzy

środa, 27 kwietnia 2016

Rimmel 623 Punch' N' Judie

Cześć :) Dziś krótki post o jednym z moich najnowszych lakierów - Rimmel 60 seconds  623 Punch' N' Judie. Kosztował 4,99 i możecie znaleźć go tutaj.


Lakier ma ciekawy kolor , w buteleczce wygląda na ciemnoszary, na paznokciach raczej na fiolet. Można powiedzieć, ze jest to coś pomiędzy.


Największą zaletą tego lakieru jest to, że do całkowitego krycia wystarczy tylko 1 warstwa :) Jest to dobre wyjście, gdy chcemy szybko pomalować paznokcie, taki lakier na awaryjne sytuacje :)

Zaletą jest też szeroki pędzelek, dzięki, któremu łatwiej i szybciej rozprowadzimy lakier. 

 Minusem jest to, że lakier jest dosyć gesty, przez co mamy idealne krycie już za pierwszą warstwą, ale także widać pociągnięcia pędzelkiem, dlatego trzeba równo go nałożyć.
Trwałość typowa dla lakierów Rimmel, po 3 dniach miałam lekko starte końcówki, bez odprysków. Lakier niby ma wysychać w 60 sekund, ale ja i tak zawsze nakładam top, więc nie mogę tego ocenić.


Miałyście może ten lakier?
Pozdrawiam :)

8 komentarzy:

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Za każdy komentarz bardzo dziękuję, są dla mnie bardzo ważne. Jeżeli blog Ci się spodobał, zapraszam do obserwacji. Nie musisz zostawiać linków do swojego bloga,, zostaw po sobie ślad, a na pewno do Ciebie zajrzę.

Pozdrawiam:)