Obserwatorzy

niedziela, 3 marca 2013

Spóźniony Kameleon

Hej, witam w ten niedzielny wieczór:) Przeglądając zdjęcie na komputerze znalazłam zdobienie wykonane na konkurs u Panny Marchewki. Zupełnie zapomniałam, żeby pokazać co tam wymyśliłam:) Oczywiście nie wygrałam, ale myślę, że nie wyszło najgorzej. Potraktowałam temat dosłownie, tak więc jest kameleon, który który ukrywa się na paseczkowym polu:)

Wzór nie okazał się jednak oryginalny, dużo uczestniczek zdecydowało się na podobny motyw. Przyznam szczerze, że to druga wersja mojego kameleona. Pierwsza powstała na próbę na zdobieniu zrobionym do Projektu Changes of Weather.  O ile dobrze pamiętam to było zachmurzenie. Tak więc teraz zachmurzony kameleon:)

To coś na małym palcu to miała być łapka, ale nie wyszła jak chciałam, dlatego w ostatecznej wersji jej nie ma:)

Na dzisiaj to tyle. Jutro post z paznokciami na ten tydzień. Na razie powiem tyle, że jest bardzo pstrokato:)

Dobranoc!:)

3 komentarze:

  1. Oho, przypominam sobie tego kameleonka;) Przypominam, że zaczynamy dziś Projekt Hobby :) Tu link do notki z kilkoma informacjami: http://zpazurkiem.blogspot.com/2013/03/projekt-hobby-zaczynamy.html :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kameleon z wyłamaną nóżką tez jest spoko:D

    OdpowiedzUsuń

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Za każdy komentarz bardzo dziękuję, są dla mnie bardzo ważne. Jeżeli blog Ci się spodobał, zapraszam do obserwacji. Nie musisz zostawiać linków do swojego bloga,, zostaw po sobie ślad, a na pewno do Ciebie zajrzę.

Pozdrawiam:)